Rejestracja +48 77 466 11 40

+48 606 339 444

Kosmetologia

Oferta naszych zabiegów

Zabiegi dla pań i panów

Zabieg oczyszczania twarzy i pleców

Zabieg oczyszczania Regularne oczyszczanie skóry to jeden z najważniejszych elementów jej pielęgnacji. Składają się na nie różne zabiegi, które, wykonywane profesjonalnie w gabinecie kosmetycznym pozwolą długo zachować jej ładny i zdrowy wygląd.

Do zabiegu oczyszczania wykonujemy zabieg darsonwalizacji – działający antybakteryjnie, przeciwzapalnie i kojąco na skórę.

Zabieg oczyszczanie + pielęgnacja poszerzony jest o peeling kawitacyjny, sonoforezę na ampułce dobranej do potrzeb skóry i maskę algową.

Przebieg zabiegu

Przed właściwym oczyszczaniem skóry wykonywany jest jej dokładny demakijaż, po którym kosmetyczka przeprowadza indywidualną diagnozę cery i decyduje, jakie działania oraz preparaty należy zastosować. Kolejnym etapem zabiegu jest peeling dobrany odpowiednio do rodzaju, stanu oraz potrzeb skóry. Po jego zakończeniu przeprowadza się zmiękczanie naskórka przy pomocy nakładanej maski rozpulchniającej oraz ciepłej pary zwanej wapozonem. Zmiękczony w ten sposób naskórek poddany zostaje manualnemu oczyszczeniu, polegającemu na usunięciu zaskórników, prosaków oraz wszelkich innych zanieczyszczeń – po jego zakończeniu przeprowadza się zabieg darsonwalizacji w celu dezynfekcji skóry. Następnym etapem jest nałożenie indywidualnie dobranej maseczki łagodząco – ściągającej. Na zakończenie zabiegu nakładany jest krem dobrany do rodzaju cery.

Czas wykonywania

do 2 godziny

ul. Wolności 1, 47-300 Krapkowice

Rejestracja +48 77 466 11 40

+48 606 339 444

biuro@centrumzdrowiaiurody.com.pl