Rejestracja +48 77 466 11 40

+48 606 339 444

Kosmetologia

Oferta naszych zabiegów

Mezoterapia bezigłowa

Mesotherapy Ultra System bezinwazyjna likwidacja zmarszczek

W zabiegu mezoterapii wykorzystuje się zjawisko elektroporacji poprzez zastosowanie terapii skojarzonej, polegającej na równoczesnym wykorzystaniu fali ultradźwiękowej, impulsowego bodźca elektroterapeutycznego i koktajlu zabiegowego. Umożliwia to precyzyjne wnikanie produktów kosmetycznych do głębokich warstw skóry i stopniowe ich uwalnianie, nawet do 48 godzin po zabiegu (pinocytoza). Zabieg mezoterapii bezigłowej polega na wprowadzeniu substancji aktywnych do głęboko położonych warstw skóry. Substancje aktywne stosowane są w formie mieszaniny – roztworu zwanego koktajlem, dobranego indywidualnie do potrzeb skóry – wprowadzane są przy pomocy fali ultradźwiękowej. Dociera ona do położonych głęboko warstw skóry. Jest to proces całkowicie bezpieczny.

Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem bezbolesnym, w trakcie jego wykonywania pojawić się może jedynie lekkie uczucie mrowienia. Po zabiegu można od razu wrócić do normalnego trybu życia. Zabieg można wykonywać również w okolicach oczu.

Przebieg zabiegu

Zabieg rozpoczyna się dokładnym demakijażem skóry, po którym wykonywany jest peeling dobrany do stanu skóry. Po oczyszczeniu skóry i usunięciu martwych komórek na skórę nakładany jest odpowiednio dobrany, zawierający składniki aktywne koktajl oraz żel ułatwiający wykonanie zabiegu. Następnie kosmetyczka przystępuje do wykonania właściwej części zabiegu mezoterapii bezigłowej. W naszym gabinecie na zakończenie zabiegu mezoterapii bezigłowej na skórę nakładana jest odpowiednio dobrana maska kremowa. Efekt zabiegu utrwala się również wmasowując odpowiedni krem.

Efekty

  • regeneracja skóry po kąpielach słonecznych,
  • poprawa elastyczności skóry (zwiększona produkcja kolagenu),
  • redukcja oraz wygładzenie zmarszczek,
  • podniesienie poziomu nawilżenia skóry,
  • dotlenienie i regeneracja skóry,
  • poprawa jędrności i napięcia skóry.
  • poprawa owalu twarzy,
  • zmniejszenie cellulitu.

Czas wykonywania

do 1,5 godziny

ul. Wolności 1, 47-300 Krapkowice

Rejestracja +48 77 466 11 40

+48 606 339 444

biuro@centrumzdrowiaiurody.com.pl